elementor-placeholder-image

Nowość ! Znieczulenie komputerowe !

Szanowni Pacjenci,

miło nam poinformować o nowoczesnym znieczuleniu komputerowym, które posiadamy już na swoim wyposażeniu :-).  Zachęcamy do korzystania !

Czym jest znieczulenie komputerowe, a w zasadzie sprzęt o nazwie „Wand”?

To rewolucyjny system do podawania znieczuleń miejscowych w stomatologii. Opracowany przez firmę Milestone, system the Wand zapoczątkował unikalną klasę nowych technologicznych rozwiązań, do podawania leków w medycynie i stomatologii. System the Wand składa się z trzech elementów: urządzenia, które komputerowo kontroluje podawanie znieczulenia, ergonomicznych końcówek roboczych, oraz sterownika nożnego.

System the Wand, umożliwia niemal bezbolesną, skuteczną aplikację znieczulenia dzięki precyzyjnej kontroli i znaczącej redukcji zarówno prędkości jak i ciśnienia podawanego środka. The Wand działa w oparciu o opatentowaną przez firmę Milestone technologię iniekcji Compuflow. Jest to stworzona przez zespół Milestone nowa metoda dokonywana iniekcji, która pozwala na bieżące dokładne monitorowanie i kontrolę parametrów deponowania anestetyku podczas penetracji tkanek. Milestone nazwał tę technologie Dynamic Pressure Sensing (DPS). Technologia DPS umożliwia precyzyjne prowadzenie igły oraz co istotne identyfikację tkanek w miejscu podawania znieczulenia. Prowadzony na bieżąco komputerowy monitoring procesu aplikacji, zapewnia lekarzowi nieosiągalny wcześniej komfort pracy. Nawigacja wizualna i akustyczna pozwala lekarzowi na bieżące modyfikacje, a znieczulenie staje się procedurą prostą i wysoce przewidywalną. Ryzyko iniekcji na oślep zostaje zminimalizowane.

The Wand to zaawansowana technologia zapewniająca pacjentom i lekarzom bezpieczniejsze, dokładniejsze i bardziej komfortowe znieczulenie dentystyczne. The Wand ułatwia i umożliwia bezbolesne wykonywanie wszystkich znieczuleń w stomatologii. Także tych, których wykonywanie innymi metodami może być trudne czy wręcz niemożliwe lub bolesne dla pacjenta, np. znieczulenia śródwięzadłowe lub podniebienne.

 

 

Scroll to Top

Nasze usługi