Szkolenia stomatologiczne Warszawa

Akademia Ratyńscy

Zapraszamy do Ratyńscy Dental Clinic Józefów – ekskluzywnej kliniki nowoczesnej stomatologii i ortodoncji. Przestronne wnętrza, 9 foteli do praktyki, nowoczesne technologie i laboratorium będą sprzyjały skutecznej edukacji.

Z zamiłowania do pracy z pacjentami, na bazie doświadczeń zdobytych przez ponad 20 lat pracy zawodowej zrodził się pomysł stworzenia warsztatów teoretyczno-praktycznych z zakresu profilaktyki stomatologicznej, stomatologii estetycznej oraz oraz ortodoncji i implantologii.

Akademia Ratyńscy - szkolenia dentystyczne i stomatologiczne
Odtwórz film na temat Akademia Ratyńscy - szkolenia stomatologiczne
Postaw na doświadczonych stomatologów

Zobacz jak wyglądają u nas szkolenia

Dzięki merytorycznemu wsparciu Państwa Ratyńskich mam możliwość podzielenia się wiedzą i pasją do zawodu z tymi, którzy dopiero stoją u progu swojej kariery zawodowej lub chcą zaktualizować i poszerzyć swoją wiedzę.

Wspólnie możemy podpisać się pod stwierdzeniem, że wyznacznikiem zadowolenia z pracy zawodowej jest uśmiech i satysfakcja naszych pacjentów. Zaufanie bardzo szerokiego grona pacjentów przez lata pracy oraz liczba przypadków klinicznych zakończonych sukcesem czyni nas profesjonalistami.

Barbara Krzemińska Master Prophylaxe

Szkolenia indywidualne oraz grupowe

Pomoc doświadczonego mentora pomoże zacząć pracę z pacjentem, a przy okazji uchroni przed popełnieniem popularnych błędów, dając gwarancję zadowolonych osób z wizyty. 

Priorytetem szkolenia jest samodzielna praca z pacjentem i technika wykonywanych zabiegów w protokołach GBT. Podczas szkolenia dzielimy się praktyczną wiedzą pasją, motywacją do samodzielnej pracy przedstawiając jasny, realny harmonogram wizyt indywidualnych pacjentów różnych grup wiekowych (w tym pacjentów ortodontycznych i implantoprotetycznych). 

Szkolenia indywidualne
Profesjonalna higienizacja
Scroll to Top