Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Wybielanie zębów Ratyńscy Dental Clinic

Każdy z nas zdaję sobie sprawę z tego, że piękny uśmiech jest niezwykle ważny dla naszego wyglądu. 

Jednoznacznie można stwierdzić, że w dzisiejszych czasach zdrowe i białe zęby są gwarancją sukcesu, dzięki nim czujemy się lepiej i pewniej. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, oferując wybielanie nakładkowe. W naszej klinice możesz wybielić zęby systemem Beyond, który należy do najbardziej popularnych na świecie.

Odtwórz film na temat Wybielanie zębów lampą Beyond Warszawa, Józefów

Wybielanie zębów lampą Beyond Polus Advanced

Ten jednorazowy i całkowicie bezbolesny zabieg, jakim jest wybielanie gabinetowe, odbywa się w gabinecie i trwa około godziny. Przed zabiegiem lekarz dokładnie zabezpiecza dziąsła specjalnym żelem, a na zęby nakłada preparat wybielający, następnie aktywowany światłem z lampy Beyond.

Efektem zabiegu są białe i lśniące zęby. Co ważne, wybielanie zębów nie uszkadza ich struktur, zmienia sposób załamywania światła i dzięki temu mamy optycznie dużo jaśniejsze zęby. W zależności od diety i higieny efekt utrzymuje się ok. 2 lata.

IMG_6570IMG_6585

Wybielanie zębów Prevdent

Jest to zabieg po uprzedniej koniecznej kwalifikacji.Prevdent CrWR to system do wybielania zębów i naprawy szkliwa, dozastosowania w gabinecie stomatologicznym. To co go odróżnia od innychproduktów wybielających dostępnych na rynku to połączenie aktywnejsubstancji wybielającej – 6% nadtlenek wodoru (6% H2O2) znano-Hydroksyapatytem, który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejszanadwrażliwość. Zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze.System Prevdent CrWR przywraca ich naturalną biel! A pacjent podczasprocesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowanąnadwrażliwość.

Czyszczenie przebarwień
Etap ten poprzez użycie „Stain Removal” usuwa głęboko utrwaloneprzebarwienia na zębach. Prevdent „Stain removal” to zaawansowanakombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów,rozpuszczalników i aktywnego tlenu, który wnika głęboko w zęby, abyrozbić i usunąć plamy.

Wybielanie zębów
W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu znano-hydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wejść w strukturęszkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie.Efekt: bielszy, jaśniejszy i zdrowszy uśmiech!

Remineralizacja szkliwa
Zastosowanie Prevdent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilościnano-Hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchniezębów, jednocześnie eliminując ich bolesną nadwarażliwość.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że w ciągu ok. 2 godzin Twoje zęby będąbielsze i zdrowsze, a efekt ten będzie utrzymany przez następne 2 lub 3lata, będzie to inwestycja, której nie pożałujesz. Pamiętaj, bielsze izdrowsze zęby dodają pewności siebie!

Najnowocześniejsze rozwiązania

Technologie

Lampa do wybielania zębów Beyond
Lampa Beyond
Lampa Beyond – jedna z najnowocześniejszych lampa, która za pomocą akceleratora uaktywnia substancje czynną
Skaner 3Shape TRIOS
SKANER 3Shape TRIOS

Jest jednym z najnowszych produktów firmy 3Shape.  Urządzenie tego typu służy do cyfrowej rejestracji pola protetycznego w ustach pacjenta w postaci obrazu 3D. Jako urządzenie wykorzystujące najnowsze technologie, wypiera konwencjonalne metody odwzorowywania pola protetycznego i sytuacji zwarciowej przez lekarza, przy pomocy łyżek i mas wyciskowych, wzorników zwarciowych oraz gipsu. Skaner pracuje ze stałą, bardzo dużą dokładnością, a obraz pola protetycznego powstaje na ekranie komputera w czasie rzeczywistym w kolorach naturalnych.

Scroll to Top