Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Stomatologia dziecięca (pedodoncja)

W Ratyńscy Dental Clinic Józefów wykonywana jest  kompleksowa pedodoncja, dzięki której leczymy również najmłodszych pacjentów.

Do ich dyspozycji mamy kolorowy pokój zabaw z kącikiem do malowania i TV na którym wyświetlane są bajki oraz odpowiednio dostosowany gabinet lekarski, którego przeznaczeniem jest wyłącznie stomatologia dziecięca.

W klinice panuje przyjazna atmosfera pozwalająca dziecku łatwiej rozładować stres związany z wizytą u lekarza.

Stomatolog dziecięcy Józefów

Dobry stomatolog dziecięcy dysponuje aparaturą do sedacji wziewnej (podtlenek azotu), to skuteczna metoda walki z lękiem, którą posiłkuje się pedodoncja. Stosowana jest zarówno u małych, jak i dużych pacjentów. Polega na podaniu mieszaniny azotu i tlenu o działaniu znieczulającym i uspakajającym przy jednoczesnym zachowaniu podstawowych odruchów i świadomości.

Dziecko dostaje od lekarza zapachową maseczkę (wanilia, czekolada, guma do żucia) dzień przed zabiegiem i przyzwyczaja się do jej obecności na twarzy podczas zabiegu. Po wyjściu z kliniki mały pacjent może pochwalić się kolorowymi plombami i nagrodą za dzielne zachowanie.

Wszystkie wyżej wymienione cechy sprawiają, że stomatologia dziecięca w Ratyńscy Dental Clinic stoi na najwyższym poziomie i zaufało nam już tak wielu małych pacjentów.

Najnowocześniejsze rozwiązania

Technologie

Znieczulenie podtlenkiem azotu - dentysta Ratyńscy Dental Clinic Józefów
Podtlenek
Ten bezbolesny sposób znieczulania sprawi, że zapomnicie o ewentualnym dyskomforcie leczenia! Dodatkowa maseczka zapachowa umili Państwu czas zabiegu. Zalecana jest wizyta w godzinach porannych. Zabieg najlepiej wykonywać na czczo, Pacjent nie może nic jeść minimum 2 godziny przed zabiegiem.
Scroll to Top