Oferta

Wybielanie zębów

Każdy z nas zdaję sobie sprawę z tego, że piękny uśmiech jest niezwykle ważny dla naszego wyglądu.

Jednoznacznie można stwierdzić, że w dzisiejszych czasach zdrowe i białe zęby są gwarancją sukcesu, dzięki nim czujemy się lepiej i pewniej. W naszej klinice możesz wybielić zęby systemem Beyond, który należy do najbardziej popularnych na świecie.

Szczegóły wybielania zębów

Ten jednorazowy zabieg, całkowicie bezbolesny, odbywa się w gabinecie i trwa około godziny. Przed zabiegiem lekarz dokładnie zabezpiecza dziąsła specjalnym żelem, a na zęby nakłada preparat wybielający, następnie aktywowany światłem z lamy Beyond.

Efektem zabiegu są białe i lśniące zęby. Co ważne, wybielanie nie uszkadza struktur zęba, zmienia sposób załamywania światła i dzięki temu mamy optycznie dużo jaśniejsze zęby. W zależności od diety i higieny efekt utrzymuje się ok. 2 lata

Technologie

Lampa Beyond

Lampa Beyond - jedna z najnowocześniejszych lampa, która za pomocą akceleratora uaktywnia substancje czynną

SKANER 3Shape TRIOS

Jest jednym z najnowszych produktów firmy 3Shape. Urządzenie tego typu służy do cyfrowej rejestracji pola protetycznego w ustach pacjenta w postaci obrazu 3D. Jako urządzenie wykorzystujące najnowsze technologie, wypiera konwencjonalne metody odwzorowywania pola protetycznego i sytuacji zwarciowej przez lekarza, przy pomocy łyżek i mas wyciskowych, wzorników zwarciowych oraz gipsu. Skaner pracuje ze stałą, bardzo dużą dokładnością, a obraz pola protetycznego powstaje na ekranie komputera w czasie rzeczywistym w kolorach naturalnych.

Cennik
Wybielanie Nakładkowe
600 zł
Wybielanie Lampa Beyond
900 zł
Zapraszamy na wizytę!
zadzwoń: 887 20 20 20 lub
podaj preferowany termin wizyty:

Kontakt
Umów się na wizytę już teraz

Czekają na Państwa nowocześnie wyposażone gabinety, cyfrowa pracownia tomografii, własne laboratorium protetyczne i ortodontyczne, duży parking i wyśmienite włoskie espresso.

Mamy nadzieję, że wspaniałe otoczenie i śpiew ptaków za oknem będą okazją do spędzenia miłych chwil w Józefowie.

Prosimy o skorzystanie z naszego formularza w celu umówienia wizyty.

Umów wizytę