Implantologia w Ratyńscy Dental Clinic

Implantologia w Ratyńscy Dental Clinic

Warto uświadomić sobie, że utrata choćby jednego zęba może mieć bardzo poważne konsekwencje nie tylko dla estetyki naszego uśmiechu, ale również funkcjonalności jamy ustnej, a nawet odbić się na zdrowiu całego organizmu. Współczesna stomatologia ma sposoby na uzupełnienie braków w naturalnym uzębieniu – jednym z najnowocześniejszych są oczywiście implanty zębowe. W naszej placówce Ratyńscy Dental Clinic skorzystać można z usług implantologicznych na najwyższym poziomie!

Przyczyn utraty naturalnych zębów może być wiele. Najczęściej jest to bardzo zaawansowana próchnica, w wyniku której ząb nie nadaje się już do leczenia, a jedynie do usunięcia. Oprócz tego, zęby tracimy na skutek bardzo zaawansowanych chorób przyzębia, a także urazów mechanicznych – np. wybicia, złamania, zwichnięcia.

Choć dla wielu osób utrata jednego czy dwóch zębów nie jest wielkim dramatem (zwłaszcza jeśli są to zęby umieszczone głębiej w jamie ustnej), to jednak może to mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Już brak choćby jednego zęba bardzo utrudnia normalne odgryzanie i żucie pokarmów, co może skutkować problemami z układem trawiennym. Dodatkowo, zęby sąsiadujące tracą naturalne podparcie, zaczynają się chwiać, wykrzywiać, a stąd już prosta droga do utraty kolejnych zębów czy wad zgryzu, które skutkować mogą nawet bólami w obrębie głowy, szyi czy karku.

Najlepszym sposobem na uzupełnienie luk w uzębieniu są implanty – wykonane z tytanu niewielkie „śrubki”, które wkręca się w kość szczęki lub żuchwy. Po kilku miesiącach w pełni zrastają się one z kością, idealnie zastępując korzeń zęba. Można wówczas na nich wykonać odbudowę protetyczną, czyli koronę. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, implanty są w pełni bezpieczne, nie wywołują reakcji alergicznych, nie wchodzą w reakcje chemiczne np. ze składnikami żywności, zapewniają świetny efekt estetyczny, a co najważniejsze – są bardzo trwałe. Jest to tak naprawdę inwestycja na całe życie.

Ratyńscy Dental Clinic – nowoczesna implantologia na wyciągnięcie ręki

Jeśli szukasz miejsca, w którym najlepsi specjaliści przygotują indywidualny plan leczenia implantologicznego dopasowany do Twoich potrzeb – zgłoś się do Ratyńscy Dental Clinic w Józefowie! Pracujemy z wykorzystaniem najwyżej jakości materiałów i technologii, takich jak:

  • szwajcarskie implanty Straumann – o wyjątkowej precyzji wykonania i z dożywotnią gwarancją producenta,
  • południowokoreańskie implanty Megagen – jeden z najlepszych produktów na świecie o bardzo konkurencyjnej cenie,
  • niemieckie implanty Bego – znajdujące zastosowanie we wszystkich typach kości i we wszystkich obszarach szczęki i żuchwy.

Dzięki umiejętnościom naszych lekarzy – głównie Artura Ratyńskiego, który specjalizuje się w terapii implantologicznej, a doświadczenie zdobywał na licznych stażach zagranicznych (USA, Szwajcaria, Niemcy) oraz pod okiem najlepszych implantologów w niemieckiej klinice Hansa Med – jesteśmy w stanie zaoferować pacjentom najnowocześniejsze rozwiązania, jakimi dysponuje obecnie stomatologia!

To oczywiście nie wszystko! Leczenie implantologiczne w Ratyńscy Dental Clinic wykonujemy z użyciem najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i terapeutycznego. Nasi pacjenci na miejscu mogą skorzystać z pełnej diagnostyki obrazowej (tomografia, cefalometria, pantomogram) niezbędnej w procesie planowania leczenia. Posiadamy również własne laboratorium protetyczne wyposażone w nowoczesny skaner 3Shape Trios, drukarkę 3D FormLabs2 oraz frezarkę imes-iCore CORiTEC 350i. Dzięki temu pacjent jest kompleksowo obsługiwany w jednym miejscu, co oznacza dla niego oszczędność czasu i pieniędzy. Na miejscu projektujemy dopasowane do indywidualnej budowy anatomicznej pacjenta łączniki między implantem a koroną, można u nas wykonać również zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, które wspomagają proces gojenia.

Implanty to inwestycja w piękny uśmiech, ale przede wszystkim – w pewność siebie, dobre samopoczucie oraz własne zdrowie! Dlatego warto oddać się w ręce najlepszych specjalistów – takich jak kadra naszej Ratyńscy Dental Clinic! Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na konsultację -> https://ratynscy.pl/kontakt/. Pomożemy Ci odzyskać radość życia!

DCJ-implanty-slajd

  • Konsultacja – 100 zł
  • RTG pantomogram – 100 zł
  • Tomografia komputerowa – 250 zł
  • Plan leczenia  – 100 zł
  • Znieczulenie – 30 zł
  • Zabieg chirurgiczny – od 2 000 zł
  • Korona na implancie – od 2 000 zł

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Scroll to Top

Nasze usługi