Akademia Ratyńscy

Zobacz jak wyglądają u nas szkolenia

Szkolenia indywidualne oraz grupowe

Szkolenia indywidualne

Profesjonalna higienizacja

Pomoc doświadczonego mentora pomoże zacząć pracę z pacjentem, a przy okazji uchroni przed popełnieniem popularnych błędów, dając gwarancję zadowolonych osób z wizyty.

Priorytetem szkolenia jest samodzielna praca z pacjentem i technika wykonywanych zabiegów w protokołach GBT. Podczas szkolenia dzielimy się praktyczną wiedzą pasją, motywacją do samodzielnej pracy przedstawiając jasny, realny harmonogram wizyt indywidualnych pacjentów różnych grup wiekowych (w tym pacjentów ortodontycznych i implantoprotetycznych).

Barbara Krzemińska Master Prophylaxe

Zapraszamy do Ratyńscy Dental Clinic Józefów – ekskluzywnej kliniki nowoczesnej stomatologii i ortodoncji. Przestronne wnętrza, 9 foteli do praktyki, nowoczesne technologie i laboratorium będą sprzyjały skutecznej edukacji.

Z zamiłowania do pracy z pacjentami, na bazie doświadczeń zdobytych przez ponad 20 lat pracy zawodowej zrodził się pomysł stworzenia warsztatów teoretyczno-praktycznych z zakresu profilaktyki stomatologicznej, stomatologii estetycznej oraz oraz ortodoncji i implantologii.

Dzięki merytorycznemu wsparciu Państwa Ratyńskich mam możliwość podzielenia się wiedzą i pasją do zawodu z tymi, którzy dopiero stoją u progu swojej kariery zawodowej lub chcą zaktualizować i poszerzyć swoją wiedzę.

Wspólnie możemy podpisać się pod stwierdzeniem, że wyznacznikiem zadowolenia z pracy zawodowej jest uśmiech i satysfakcja naszych pacjentów. Zaufanie bardzo szerokiego grona pacjentów przez lata pracy oraz liczba przypadków klinicznych zakończonych sukcesem czyni nas profesjonalistami.

Zapraszamy serdecznie:

lekarz implantolog Artur Ratyński

lekarz ortodonta Katarzyna Ratyńska

dyplomowana higienistka Barbara Krzemińska

Kontakt w sprawie Szkoleń