patryk michalikready
Lekarz Dentysta

Patryk Michalik

Absolwent wydziału lekarsko-stomatologicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył studia zdobywając Złoty Laur Absolwenta – nagrodę rektora za najlepsze wyniki na roku. Odbył roczny staż podyplomowy w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii WUM zdobywając wiedzę i doświadczenie od najlepszych specjalistów branży stomatologicznej.

Aktualnie Doktor jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie ortodoncji, na które zakwalifikował się zdobywając najwyższy wynik w postępowaniu rekrutacyjnym. Odbywa je w Mazowieckim Centrum Stomatologii, gdzie doskonali swoje umiejętności pod okiem wybitnych lekarzy ortodontów. Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Autor i współautor publikacji naukowych w polskich i międzynarodowych czasopismach stomatologicznych.

W swojej pracy kładzie nacisk na postępowanie zgodne z najnowszymi doniesieniami naukowymi oraz zaleceniami towarzystw stomatologicznych. Pracuje w powiększeniu z użyciem specjalistycznych lup stomatologicznych i mikroskopu. W wolnym czasie podróżuje, poznaje nowe kultury i kuchnie. W Ratyńscy Dental Clinic zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych.

Scroll to Top

Nasze usługi