Halina Gabara
Lekarz Dentysta

Halina Gabara

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w GWSH w Katowicach. Ukończyłam 5 stopniowy program prof. Larry Brown „Orthodontics Seminars of California”.

Od początku swojej kariery zawodowej pogłębiam i wykonuję zabiegi zakresu endodoncji, protetyki, stomatologii zachowawczej, ale to praca z najmłodszymi oraz holistyczne podejście do nich daję ogromną satysfakcję. Dlatego obecnie uczestniczę w szkoleniach, kongresach z zakresu ortodoncji oraz stomatologii dziecięcej.

W Dental Clinic Józefów specjalizuję się w zabiegach z zakresu stomatologii dziecięcej oraz ortodoncji. W pracy z dziećmi wykonuję zabiegi z użyciem podtlenku azotu oraz zabiegi w znieczuleniu ogólnym.(narkoza). W swojej praktyce współpracuję ze specjalistami innych dziedzin m.in fizjoterapeutami, logopedami, psychologami, szczególnie przy pacjentach ze spektrum autyzmu, Zespołu Aspergera.

Należy do Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (PASD). Współpracowałam z portalem Baby By Ann Anny Lewandowskiej w zakresie „ Jak przygotować dziecko do pierwszej wizyty u dentysty”

Scroll to Top

Nasze usługi