koronavirus

Praca kliniki w czasie pandemii

Wychodząc na przeciw potrzebom oraz w trosce o zdrowie naszych obecnych Pacjentów powzięliśmy działania i środki, aby móc w zorganizowany sposób udzielać pomocy oraz kontynuować leczenie niezbędne dla zdrowia naszych Pacjentów.

Zaangażowany Zespól Ratyńscy Dental Clinic Józefów stawia się do pomocy w tych niesprzyjających czasach od 14 kwietnia bieżącego roku.

Pacjentów będziemy kwalifikować do przyjęcia po rozmowie telefonicznej z recepcją. Tylko w ten sposób będzie można umówić wizytę, alternatywą jest e mail (zgodnie z wytycznymi Naczelnej Izby Lekarskiej oraz wszystkimi zaleceniami).

Pomoc medyczną będą mogli Państwo uzyskać w standardowych godzinach pracy Kliniki.

Za pośrednictwem maila otrzymają Państwo dokładne informacje dotyczące wizyty oraz w jaki sposób stawić się na wizytę.

Koszty wszystkich zabiegów pozostają na tym samym poziomie co przed pandemią, jednakże do ceny zabiegu zmuszeni jesteśmy doliczyć koszt zakupu środków ochrony indywidualnej.

W trosce o nasze wspólne dobro, jeśli jesteście chorzy bądź czujecie się słabo prosimy przełóżcie wizytę.

Informujemy, że nie przyjmujemy pacjentów chorych, w dalszym ciągu utrzymujemy podwyższone środki ostrożności, najwyższy poziom higieny oraz środki bezpieczeństwa.

– My jesteśmy w pracy dla Was!

Nasz zespół zrobi co w naszej mocy aby pomóc Ci w bólu dlatego prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do zaleceń personelu medycznego.

Daj znać także swoim znajomym, którzy potrzebują pomocy!

Scroll to Top

Nasze usługi