Aktualności

Nowość ! Znieczulenie komputerowe !

22 03 2016

Szanowni Pacjenci,

miło nam poinformować o nowoczesnym znieczuleniu komputerowym, które posiadamy już na swoim wyposażeniu :-).  Zachęcamy do korzystania !

Czym jest znieczulenie komputerowe, a w zasadzie sprzęt o nazwie “Wand”?

To rewolucyjny system do podawania znieczuleń miejscowych w stomatologii. Opracowany przez firmę Milestone, system the Wand zapoczątkował unikalną klasę nowych technologicznych rozwiązań, do podawania leków w medycynie i stomatologii. System the Wand składa się z trzech elementów: urządzenia, które komputerowo kontroluje podawanie znieczulenia, ergonomicznych końcówek roboczych, oraz sterownika nożnego.

System the Wand, umożliwia niemal bezbolesną, skuteczną aplikację znieczulenia dzięki precyzyjnej kontroli i znaczącej redukcji zarówno prędkości jak i ciśnienia podawanego środka. The Wand działa w oparciu o opatentowaną przez firmę Milestone technologię iniekcji Compuflow. Jest to stworzona przez zespół Milestone nowa metoda dokonywana iniekcji, która pozwala na bieżące dokładne monitorowanie i kontrolę parametrów deponowania anestetyku podczas penetracji tkanek. Milestone nazwał tę technologie Dynamic Pressure Sensing (DPS). Technologia DPS umożliwia precyzyjne prowadzenie igły oraz co istotne identyfikację tkanek w miejscu podawania znieczulenia. Prowadzony na bieżąco komputerowy monitoring procesu aplikacji, zapewnia lekarzowi nieosiągalny wcześniej komfort pracy. Nawigacja wizualna i akustyczna pozwala lekarzowi na bieżące modyfikacje, a znieczulenie staje się procedurą prostą i wysoce przewidywalną. Ryzyko iniekcji na oślep zostaje zminimalizowane.

The Wand to zaawansowana technologia zapewniająca pacjentom i lekarzom bezpieczniejsze, dokładniejsze i bardziej komfortowe znieczulenie dentystyczne. The Wand ułatwia i umożliwia bezbolesne wykonywanie wszystkich znieczuleń w stomatologii. Także tych, których wykonywanie innymi metodami może być trudne czy wręcz niemożliwe lub bolesne dla pacjenta, np. znieczulenia śródwięzadłowe lub podniebienne.

 

 

Kontakt
Umów się na wizytę już teraz

Czekają na Państwa nowocześnie wyposażone gabinety, cyfrowa pracownia tomografii, własne laboratorium protetyczne i ortodontyczne, duży parking i wyśmienite włoskie espresso.

Mamy nadzieję, że wspaniałe otoczenie i śpiew ptaków za oknem będą okazją do spędzenia miłych chwil w Józefowie.

Prosimy o skorzystanie z naszego formularza w celu umówienia wizyty.

Umów wizytę