Zawieszenie pracy placówki – Epidemia

Szanowni Pacjenci i Przyjaciele Ratyńscy Dental Clinic Józefów,

z uwagi na obecną sytuacje epidemiologiczną zmuszeni jesteśmy podjąć trudną lecz odpowiedzialną decyzję o zawieszeniu naszej działalności do odwołania.

Decyzję podjęliśmy biorąc pod uwagę zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i naszego zespołu oraz zalecenia Komisji Stomatologicznej Naczelnej Izby Lekarskiej. Sytuacja pandemii jest rozwojowa dlatego trudno podać nam datę wznowienia działalności Kliniki. Wszystkie bieżące informacje związane z funkcjonowaniem Kliniki będą mogli Państwo uzyskać na naszej stronie internetowej Ratynscy.pl oraz profilu Facebook.

W trosce o naszych najbardziej potrzebujących Pacjentów, w pilnych przypadkach oraz poważnych awarii ortodontycznych prosimy o kontakt mailowy: agata@ratynscy.pl w celu uzyskania doraźnej pomocy. Po konsultacji z lekarzem ustalony zostanie tryb działania.

Pacjentów Ortodoncji w przypadku awarii zamków prosimy o zachowanie je do czasu wznowienia pracy Kliniki, informujemy, że podcięcia łuków ortodontycznych nie będą tymczasowo możliwe.

Liczymy na wyrozumiałość i współpracę aby powstrzymać rozwój epidemii jednocześnie Życząc wszystkim Państwu zdrowia i spokoju.

Katarzyna i Artur Ratyńscy wraz z zespołem

W związku z niebezpiecznie szybko rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 na świecie minister zdrowia Łukasz Szumowski podjął decyzję o włączeniu specjalnej infolinii. Mogą na nią dzwonić osoby, które mają objawy świadczące o obecności koronawirusa COVID-19 w organizmie. Infolinia jest czynna przez całą dobę. Pod numerem 800 190 590 czekają konsultanci, którzy odpowiadają na wszystkie pytania pacjentów.