Grudniowa promocja!

W grudniu olśnij uśmiechem!

Kultowy Pakiet Wybielania lampą Beyond Polus Advanced w cenie 1200 zł zamiast 1550 zł

(higienizacja o wartości 350 zł)

Pakiet Higienizacja zyskaj 100 zł; Zabieg higienizacji z regeneracją zamiast 400 zł, w kwocie 300zł! (Czas zabiegu 1h) *

Zapytaj o szczegóły

Wybielanie zębów lampą Beyond Polus Advanced

Każdy z nas zdaję sobie sprawę z tego, że piękny uśmiech jest niezwykle ważny dla naszego wyglądu.

Jednoznacznie można stwierdzić, że w dzisiejszych czasach zdrowe i białe zęby są gwarancją sukcesu, dzięki nim czujemy się lepiej i pewniej. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, oferując wybielanie nakładkowe. W naszej klinice możesz wybielić zęby systemem Beyond, który należy do najbardziej popularnych na świecie.

Wybielanie zębów – szczegóły

Ten jednorazowy i całkowicie bezbolesny zabieg, jakim jest wybielanie gabinetowe, odbywa się w gabinecie i trwa około godziny. Przed zabiegiem lekarz dokładnie zabezpiecza dziąsła specjalnym żelem, a na zęby nakłada preparat wybielający, następnie aktywowany światłem z lampy Beyond.

Efektem zabiegu są białe i lśniące zęby. Co ważne, wybielanie zębów nie uszkadza ich struktur, zmienia sposób załamywania światła i dzięki temu mamy optycznie dużo jaśniejsze zęby. W zależności od diety i higieny efekt utrzymuje się ok. 2 lata.

Kto wykonuje zabieg?


Barbara Krzemińska – HIGIENISTKA

Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie higienistki zjednało mi liczne grono powracających pacjentów, którzy systematycznie stawiają się do mnie na profesjonalne zabiegi scalingu, piaskowania i fluoryzacji. Wspieram leczenie osób z problemami periodontologicznymi. Tym, którym zależy na kosmetycznej poprawie uśmiechu w bezpieczny i skuteczny sposób wybielam zęby.

Zakres zabiegów:

1. Wybielanie zębów lampą Beyond i nakładkowe.

2. Zabiegi higienizacyjne według protokołu GBT(Guided Biofilm Therapy) a w nim:

*scaling (usuwanie kamienia nazębnego ultradźwiękami)

*piaskowanie zębów (usuwanie osadów i przebarwień)

*fluoryzacja

*leczenie nadwrażliwości zębów

Technologie

Lampa Beyond

Lampa Beyond – jedna z najnowocześniejszych lampa, która za pomocą akceleratora uaktywnia substancje czynną

SKANER 3Shape TRIOS

Jest jednym z najnowszych produktów firmy 3Shape. Urządzenie tego typu służy do cyfrowej rejestracji pola protetycznego w ustach pacjenta w postaci obrazu 3D. Jako urządzenie wykorzystujące najnowsze technologie, wypiera konwencjonalne metody odwzorowywania pola protetycznego i sytuacji zwarciowej przez lekarza, przy pomocy łyżek i mas wyciskowych, wzorników zwarciowych oraz gipsu. Skaner pracuje ze stałą, bardzo dużą dokładnością, a obraz pola protetycznego powstaje na ekranie komputera w czasie rzeczywistym w kolorach naturalnych.

*Promocja obowiązuje od 1.12.2020 do 30.12.2020, liczba rezerwacji ograniczona.
Promocja obowiązuje przy wpłacie przedpłaty za zabieg wybielania przed zabiegiem higienizacji. W przypadku rezygnacji z zabiegu wybielania z przedpłaty pobierana jest kwota zabiegu w wysokości 350 zł.
W przypadku anulowania wizyty dzień przed umówionym terminem bądź w dniu zabiegu, kwota przedpłaty zostaje przeznaczona na poczet kosztu rezerwacji fotela.

Promocje nie łączą się.