Oferta

Clear Aligner – niewidoczny aparat na zęby

CLEAR ALIGNER to nowoczesna, zaawansowana technologicznie metoda, która pozwala na korektę wad zgryzu przy wykorzystaniu niewidocznych nakładek. To innowacyjne rozwiązanie, które stanowi nieodłączną część procesu leczenia ortodontycznego u osób dorosłych. CLEAR ALIGNER łączą w sobie skuteczność i wygodę codziennego użytkowania.

Zalety nakładek CLEAR ALIGNER:

– Dyskrecja użycia

CLEAR ALIGNER są wykonane z transparentnego materiału, a tym samym w pełni niewidoczne. Nie musisz więc obawiać się, że odejmą one uroku Twojemu uśmiechowi.

– Komfort noszenia

Klasyczne aparaty ortodontyczne są wyposażone w śruby i druty. CLEAR ALIGNER zostały ich pozbawione, dzięki czemu są one niezwykle wygodne w użytkowaniu.

– Ułatwiona higiena jamy ustnej

Czyszczenie zębów w przypadku tradycyjnych aparatów ortodontycznych jest procesem czasochłonnym i wymagającym sporej ilości akcesoriów. Nakładki CLEAR ALIGNER w żaden sposób nie komplikują higieny jamy ustnej, gdyż z powodzeniem mogą być zdejmowane zarówno do jedzenia, jak i do mycia zębów.

I WIZYTA

W trakcie pierwszej wizyty ortodonta oszacuje, czy w przypadku danego pacjenta zastosowanie leczenia z wykorzystaniem nakładek CLEAR ALIGNER jest możliwe. Następnie dokona on wycisków roboczych, które umożliwią wykonanie nakładki. Same nakładki tworzone są w laboratorium ortodontycznym, zgodnie z indywidualnymi potrzebami pacjenta, które wynikają z uprzednio pobranych wycisków roboczych.

II WIZYTA

W chwili, gdy możliwe przeciwwskazania zostaną wyeliminowane, dochodzi do stworzenia 3 pierwszych wkładek. Od tej chwili rozpoczyna się proces leczenia ortodontycznego przy wykorzystaniu CLEAR ALIGNER.

Warto dodać, że cały proces terapii przebiega pod kontrolą lekarza ortodonty. Po upływie 3 tygodni ma miejsce wizyta kontrolna. Wtedy też następuje pobranie kolejnych wycisków, które posłużą do stworzenia wkładek umożliwiających przejście do kolejnych faz leczenia.

Co istotne to fakt, że w odróżnieniu od tradycyjnych aparatów ortodontycznych, innowacyjny system CLEAR ALIGNER umożliwia skorygowanie zdecydowanej większości wad gryzu w jedyne pół roku!

 

Jak łatwo się domyślić, krótszy czas leczenia jest równoznaczny z niższym kosztem, uwzględniającym cały proces korekcji wad zgryzu. Naturalnie w celu utrwalenia uzyskanych efektów leczenia, konieczne jest także noszenie aparatu retencyjnego (przez okres od roku do 3 lat).

Tym, co sprawia, że wygodny i niewidoczny system CLEAR ALIGNER odznacza się tak wysokim stopniem skuteczności, jest zarówno jego zaawansowane techniczne wykonanie, jak i obecność wysokiej jakości specjalistów, posiadających szeroką wiedzą na temat leczenia ortodontycznego, potwierdzoną licznymi dyplomami. Dzięki temu w szybkim czasie uzyskasz piękny i zdrowy uśmiech, bez zbędnego bólu i stresu, jaki przysparzały pacjentom tradycyjne aparaty ortodontyczne.

Technologie

SKANER 3Shape TRIOS

Jest jednym z najnowszych produktów firmy 3Shape. Urządzenie tego typu służy do cyfrowej rejestracji pola protetycznego w ustach pacjenta w postaci obrazu 3D. Jako urządzenie wykorzystujące najnowsze technologie, wypiera konwencjonalne metody odwzorowywania pola protetycznego i sytuacji zwarciowej przez lekarza, przy pomocy łyżek i mas wyciskowych, wzorników zwarciowych oraz gipsu. Skaner pracuje ze stałą, bardzo dużą dokładnością, a obraz pola protetycznego powstaje na ekranie komputera w czasie rzeczywistym w kolorach naturalnych.

RTG RAYSCAN

Dzięki wysokiej jakości sensora w aparacie RayScan Alfa wysokość dawki promieniowania jest znacznie mniejsza i bezpieczniejsza niż w przypadku podobnych aparatów, a samo badanie jest precyzyjne, szybkie i komfortowe. Proces skanowania trwa od 4 do 12 sekund w zależności od typu zleconego zdjęcia.

Cennik
Konsultacja
100 zł
RTG cefalometryczne
90 zł
RTG pantomogram
100 zł
Tomografia
250 zł
Pierwsza wizyta clear aligner (skan /modele )
450 zł
Plan leczenia
0 zł
Leczenie nakładkami Clear Aligner 600 zł/ łuk
600 zł/ łuk
Wizyta kontrolna
0 zł
Retencja stała
200 zł
Retencja ruchoma
300 zł
Zapraszamy na wizytę!
zadzwoń: 887 20 20 20 lub
podaj preferowany termin wizyty:

Opinie o usłudze

Kinga.G
Opinia z portalu ZnanyLekarz

Profesjonalna i perfekcyjna opieka. Pan Ratyński jest świetnym fachowcem, wszystko wyjaśnia pacjentowi i omawia dalsze postępowanie w leczeniu. Plombowanie bezbolesne, rwanie ósemki (którego się najbardziej…

Krystian.W
Opinia z portalu ZnanyLekarz

Dentysta naprawdę godny polecenia - fachowa pomoc bez niepotrzebnego stresu i bólu :) Efekt wybielania zębów pozytywnie mnie zaskoczył. Wystarczyła tylko jedna wizyta, by cieszyć…

Kamila H.
Opinia z portalu ZnanyLekarz

Bardzo dobry dentysta. Człowiek miły, kulturalny a przy tym profesjonalny i dokładny. U niego każda wizyta, to jak spotkanie z kolegą.;-)

Anita Ch.
Opinia z portalu ZnanyLekarz

Wizyta u Pana doktora bardzo przyjemna i niestresująca, ponieważ potrafił mi wszystko wytłumaczyć od a do z. Wstawiane miałam dwa implanty marki Biomet razem z…

Marcin S.
Opinia z portalu ZnanyLekarz

Szczerze polecam Pana Artura - prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie. Ponad pół roku temu w Dental Clinic Józefów miałem przeprowadzany zabieg wszczepiania implantów - wszystko…

Anna D.
Opinia z portalu ZnanyLekarz

Doskonały specjalista. Po wykonanym zabiegu istniała możliwość kontaktowania się mailowo odnośnie wstawionych implantów. Zdecydowanie polecam.

  • Poprzednie
  • Następne
Kontakt
Umów się na wizytę już teraz

Czekają na Państwa nowocześnie wyposażone gabinety, cyfrowa pracownia tomografii, własne laboratorium protetyczne i ortodontyczne, duży parking i wyśmienite włoskie espresso.

Mamy nadzieję, że wspaniałe otoczenie i śpiew ptaków za oknem będą okazją do spędzenia miłych chwil w Józefowie.

Prosimy o skorzystanie z naszego formularza w celu umówienia wizyty.

Umów wizytę