Katarzyna Ratyńska
06 02 2018

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem ( dyplom Akademii Medycznej w Warszawie w roku 1999) specjalizujący się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. Wykorzystuje w swojej pracy najnowsze technologie między innymi aparaty lingwalne, skaner 3D do cyfrowego projektowania uśmiechu, szyny CA oraz metodę Invisaligne. Poprzez poszerzanie swojej wiedzy pomaga pacjentom z problemami stawu skroniowo- żuchwowego.

Czytaj więcej
Artur Ratyński
06 02 2018

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Zajmuje się implantologią, chirurgią i koordynacją leczenia skomplikowanych przypadków. Certyfikowany lekarz kilku systemów implantologicznych. Doświadcznenie zdobywał na licznych stażach zagranicznych (USA, Szwajcaria, Niemcy) oraz pod okiem doświadczonych implantologów jako główny lekarz w niemieckiej klinice Hansa Med. Obecnie kończy prestiżowy kierunek doktorancki na Uniwersytecie we Frankfurcie- Master of Oral implantology. Prywatnie wielbiciel zimnych kąpieli, akrobacji na wake i skoków na kite.

Czytaj więcej
Agata Ostrzycka
06 02 2018

Manager Kliniki. Do zespołu dołączyła od początku powstania placówki w Józefowie Umiejętności organizacyjne mogła nabyć dzięki wiedzy zdobytej na bazie kilkuletnich doświadczeń w Dental Clinic Józefów, a także szkoleniom związanym z profesjonalnym i najwyższym poziomem  obsługi Pacjenta. Pozytywne nastawienie, poczucie humoru, zaangażowanie  oraz  życzliwości przekłada się na niepowtarzalną atmosferę w pracy. Wolny czas lubi spędzać w gronie rodziny i przyjaciół.

Czytaj więcej
Błażej Derda
06 02 2018

Ukończyłem studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w 2012 roku. Od początku mojej drogi zawodowej zbierałem doświadczenie w najlepszych klinikach w Polsce, poznając nowoczesne metody leczenia. Uczestniczyłem w niezliczonych kursach w kraju i za granicą ucząc się od najlepszych specjalistów na świecie w zakresie stomatologii estetycznej i mikroskopowej. Jestem członkiem elitarnej grupy Digital Smile Design oraz autorem kilku publikacji. W codziennej pracy nieustannie dążę do perfekcji. Komfort i poczucie bezpieczeństwa pacjenta […]

Czytaj więcej
Jakub Wiśniewski
06 02 2018

Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny. Mój zawód jest moją największą pasją, dziedziną, w której lubię się realizować i podnosić sobie poprzeczkę. Jestem częstym uczestnikiem szkoleń z najnowocześniejszych sposobów leczenia. Posiadam aktualną wiedzę z wielu specjalizacji, co pozwala mi na łączenie elementów protetyki, endodoncji, implantologii, a także ortodoncji. Nadrzędnym celem jest dla mnie zdrowie i piękno uśmiechu, którego projekt i realizację staram się zawsze doprowadzić do perfekcji. Większość zabiegów wykonuję w powiększeniu […]

Czytaj więcej
Piotr Figat
06 02 2018

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W zespole Dental Clinic Józefów od 2013 roku. W pracy zawodowej zajmuje się stomatologią zachowawczą i estetyczną, endodoncją oraz chirurgią. Wykorzystuje do leczenia najnowocześniejszy sprzęt, w tym mikroskop dla jeszcze większej precyzji. Wykonuje zabiegi u dorosłych i dzieci. Dla maksymalnego komfortu swoich pacjentów stosuje sedację wziewną podtlenkiem azotu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach. Gwarantuje to leczenie na najwyższym poziomie […]

Czytaj więcej
Paweł Ostrzycki
06 02 2018

W naszej klinice zajmuje się projektowaniem cyfrowym CAD/CAM w zakresie ortodoncji, implantologii i protetyki. Drukowaniem 3D i frezowaniem CNC. Informatyką i cyfryzacją kliniki. Ponadto koordynuje pracę laboratorium wprowadzając najnowocześniejsze technologie. Prywatnie miłośnik informatyki i podróży.

Czytaj więcej
Anna Komoda
06 02 2018

W Dental Clinic Józefów pracuję od 2014 roku, specjalizując się zwłaszcza w stomatologii dziecięcej oraz zachowawczej z wykorzystaniem podtlenku azotu (gaz rozweselający ). Jako  lekarz z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi kładę szczególny nacisk na budowanie zaufania, bezpieczeństwa i więzi z małym pacjentem oraz  jego rodzicami.  Jako mama dwóch synków,  wiem  jak ważne jest powierzenie zdrowia dzieci we właściwe ręce, dlatego staram się zawsze podchodzić do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Wolny czas lubię spędzać […]

Czytaj więcej
Anna Rysińska
06 02 2018

Ukończyłam Kierunek Lekarsko-Dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stomatologia to moja pasja. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i młodzieży, leczeniem zachowawczym, estetyką i protetyką. Jestem cierpliwa, do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i zawsze staram się znaleść najlepszy sposób leczenia dla każdego pacjenta. Poza zawodem uwielbiam teatr, dobre kryminały i narciarstwo. Kocham podróże, zarówno te dalekie jak i bliskie, lokalną kuchnią i motoryzację.

Czytaj więcej
Agnieszka Pawlak-Zych
27 07 2018

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku fizjoterapia. Do swojej pracy podchodzę z pełnym zaangażowaniem i pasją. Podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, sympozjach z zakresu: fizjoterapii, medycyny osteopatycznej, terapii manualnej i fizjoterapii. Pracuję w modelu holistycznym łącząc techniki terapeutyczne wielu metod. Diagnozując problemy funkcjonalne pacjentów szukam zawsze pierwotnych zaburzeń. W Dental Clinic zajmuję się m.in. diagnostyką funkcjonalną i terapią manualną w obrębie narządu żucia i twarzoczaszki.

Czytaj więcej
Kontakt
Umów się na wizytę już teraz

Czekają na Państwa nowocześnie wyposażone gabinety, cyfrowa pracownia tomografii, własne laboratorium protetyczne i ortodontyczne, duży parking i wyśmienite włoskie espresso.

Mamy nadzieję, że wspaniałe otoczenie i śpiew ptaków za oknem będą okazją do spędzenia miłych chwil w Józefowie.

Prosimy o skorzystanie z naszego formularza w celu umówienia wizyty.

Umów wizytę