Zęby w jeden dzień – all on 4

Piękny uśmiech w jeden dzień.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, unikalnych materiałów oraz współpracy doświadczonych lekarzy i techników istnieje możliwość odtworzenia idealnego uśmiechu w ciągu 24 godzin. Dotyczy to zarówno leczenia zachowawczo-protetycznego (licówki, korony pełnoceramiczne, estetyczne wypełnienia typu onley), jak również rewelacyjnej metody leczenia implanto-protetycznego All-on-4.

Tak ekspresowe leczenie, dające odmienione, zdrowe zęby w jeden dzień, możliwe jest dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i zespołowi doświadczonych specjalistów. Proces zaczyna się od dokładnej diagnostyki klinicznej i radiologicznej, po wykonanie cyfrowego projektu i komputerowo sterowanemu wykonaniu uzupełnień. Piękną estetykę podczas zabiegów takich jak All-on-4 zapewnia technik ceramista, artystycznie indywidualizując wykonywane prace.

W sprzyjających warunkach klinicznych i zwarciowych jesteśmy w stanie przy użyciu nowoczesnych metod jak All-on-4 zrehabilitować jamę ustną w bardzo krótkim czasie, przywracając piękne, śnieżnobiałe zęby w jeden dzień. W przypadku Pacjentów, którzy wymagają dłuższego leczenia lub są z dala od rodziny przygotowaliśmy ekskluzywną bazę hotelową.