no-person-man-01a
Fizjoterapeuta

Karol Zawadka

Absolwentem kierunku fizjoterapia i rehabilitacja na Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie, którą ukończyłem z tytułem magistra fizjoterapii. Aktualnie, jestem również na 3 roku studiów z Osteopatii, którą mam przyjemność studiować na Akademii Osteopatii.

Na dzień dzisiejszy, moimi pacjentami są dzieci od 3 roku życia, a najstarszy pacjent z jakim mam przyjemność pracować, na ten moment ma ukończone 95 lat. Zazwyczaj, trafiają do mnie pacjenci z różnymi problemami, ponieważ podążając w myśl kształcenia osteopatycznego – jeżeli rozumiesz anatomię, jesteś w stanie pomóc każdemu. I tak też staram się właśnie działać. Pracuję z całym ciałem a nie tylko poszczególnym problemem.

Prócz samej pracy na stawach skroniowo żuchwowych, pracy na czaszce, prowadzę terapię z zakresu terapii manualnej, terapii trzewnej, terapii przeciwobrzękowej, terapii blizn, wspomagam proces powrotu do zdrowia po kontuzjach i urazach sportowych, oraz, coraz częściej pracuję z konkretniejszymi problemami, takimi jak: refluks, zaparcia, bóle niespecyficzne, bruksizm, problemy logopedyczne spowodowane zaburzeniami funkcjonalnymi w ciele.

Scroll to Top

Nasze usługi