57
incognito

INCOGNITO - NOWOŚĆ !

Odkryj zupełnie inny sposób noszenia aparatu. Aparat Ortodontyczny Incognito™ umieszczany jest za zębami, więc nikt nie zobaczy, że go nosisz — chyba, że im powiesz! Aparat Ortodontyczny Incognito™ stworzony został przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Jest to jedyny aparat ortodontyczny w 100% przystosowany do kształtu Twoich zębów i indywidualnego stanu uzębienia. Nosząc aparat Incognito™ możesz śmiało się uśmiechać.

Dlaczego Aparat Ortodontyczny Incognito™?

Za wyborem aparatu Incognito™ przemawia wiele. Po pierwsze, mocowany jest on z tylnej strony zębów, więc większość osób nawet go nie zauważy. Po drugie, jest on w pełni dostosowany do Twoich zębów, co pomoże Twojemu ortodoncie w tworzeniu Twojego nowego uśmiechu. Po trzecie, aparat Incognito™ jest odpowiedni dla większości pacjentów.

Proces:

Krok 1

Twój ortodonta pobierze bardzo precyzyjne odciski Twoich zębów i prześle je wraz z receptą do laboratorium Incognito™ Appliance System.

Krok 2

Modele wykonane na podstawie Twoich odcisków zostaną zeskanowane do komputera. Wykwalifikowany technik laboratoryjny przekaże uzyskane w ten sposób informacje Twojemu ortodoncie w celu ustalenia indywidualnych potrzeb leczenia.

Krok 3

Twój aparat Incognito™ zostanie wykonany specjalnie dla Ciebie przy wykorzystaniu techniki CAD/CAM. Wszystkie mocowania i druty zostaną dostosowane do kształtu Twoich zębów na podstawie indywidualnej recepty od Twojego ortodonty.

Krok 4

Twój aparat Incognito™ dostarczony zostanie do gabinetu Twojego ortodonty, gotowy do założenia.

Kto może nosić Aparat Ortodontyczny Incognito™?

Prawie każdy. Mężczyźni i kobiety, nastolatki i dorośli, studenci i profesjonaliści — każdy może wybrać niewidoczny aparat. Jeśli w Twoim przypadku możliwe jest leczenie z użyciem tradycyjnego aparatu, z dużym prawdopodobieństwem jesteś też dobrym kandydatem do korzystania z Aparatu Ortodontycznego Incognito™. Porozmawiaj z lekarzem, by dowiedzieć się, czy to dla Ciebie dobra opcja.

„Wyjmowane nakładki retencyjne są świetne, ale mają ograniczony zakres działania. Pacjenci chcą opieki ortodontycznej, lecz nie podoba im się wygląd aparatów ani konieczność wyjmowania nakładek przy okazji przekąski czy posiłku. Używając systemu Incognito™, osiągamy wspaniałe rezultaty, które rywalizować mogą ze wszystkimi używanymi przez nas metodami.” ~ Dr. Neil Warshawsky, Chicago

526ed485d04b

CLEAR ALIGNER – niewidoczny aparat na zęby

CLEAR ALIGNER to nowoczesna, zaawansowana technologicznie metoda, która pozwala na korektę wad zgryzu przy wykorzystaniu niewidocznych nakładek. To innowacyjne rozwiązanie, które stanowi nieodłączną część procesu leczenia ortodontycznego u osób dorosłych. CLEAR ALIGNER łączą w sobie skuteczność i wygodę codziennego użytkowania.

Zalety nakładek CLEAR ALIGNER:

- Dyskrecja użycia

CLEAR ALIGNER są wykonane z transparentnego materiału, a tym samym w pełni niewidoczne. Nie musisz więc obawiać się, że odejmą one uroku Twojemu uśmiechowi.

- Komfort noszenia

Klasyczne aparaty ortodontyczne są wyposażone w śruby i druty. CLEAR ALIGNER zostały ich pozbawione, dzięki czemu są one niezwykle wygodne w użytkowaniu.

- Ułatwiona higiena jamy ustnej

Czyszczenie zębów w przypadku tradycyjnych aparatów ortodontycznych jest procesem czasochłonnym i wymagającym sporej ilości akcesoriów. Nakładki CLEAR ALIGNER w żaden sposób nie komplikują higieny jamy ustnej, gdyż z powodzeniem mogą być zdejmowane zarówno do jedzenia, jak i do mycia zębów.

I WIZYTA

W trakcie pierwszej wizyty ortodonta oszacuje, czy w przypadku danego pacjenta zastosowanie leczenia z wykorzystaniem nakładek CLEAR ALIGNER jest możliwe. Następnie dokona on wycisków roboczych, które umożliwią wykonanie nakładki. Same nakładki tworzone są w laboratorium ortodontycznym, zgodnie z indywidualnymi potrzebami pacjenta, które wynikają z uprzednio pobranych wycisków roboczych.

II WIZYTA

W chwili, gdy możliwe przeciwwskazania zostaną wyeliminowane, dochodzi do stworzenia 3 pierwszych wkładek. Od tej chwili rozpoczyna się proces leczenia ortodontycznego przy wykorzystaniu CLEAR ALIGNER.

Warto dodać, że cały proces terapii przebiega pod kontrolą lekarza ortodonty. Po upływie 3 tygodni ma miejsce wizyta kontrolna. Wtedy też następuje pobranie kolejnych wycisków, które posłużą do stworzenia wkładek umożliwiających przejście do kolejnych faz leczenia.

Co istotne to fakt, że w odróżnieniu od tradycyjnych aparatów ortodontycznych, innowacyjny system CLEAR ALIGNER umożliwia skorygowanie zdecydowanej większości wad gryzu w jedyne pół roku! Jak łatwo się domyślić, krótszy czas leczenia jest równoznaczny z niższym kosztem, uwzględniającym cały proces korekcji wad zgryzu. Naturalnie w celu utrwalenia uzyskanych efektów leczenia, konieczne jest także noszenie aparatu retencyjnego (przez okres od roku do 3 lat).

Tym, co sprawia, że wygodny i niewidoczny system CLEAR ALIGNER odznacza się tak wysokim stopniem skuteczności, jest zarówno jego zaawansowane techniczne wykonanie, jak i obecność wysokiej jakości specjalistów, posiadających szeroką wiedzą na temat leczenia ortodontycznego, potwierdzoną licznymi dyplomami. Dzięki temu w szybkim czasie uzyskasz piękny i zdrowy uśmiech, bez zbędnego bólu i stresu, jaki przysparzały pacjentom tradycyjne aparaty ortodontyczne.

526ed67b0776

Aparat stały – bezligaturowy – DAMON

APARAT DAMON – to jedyna na świecie filozofia leczenia, która poza wyrównaniem zębów kreuje szerokie i piękne uśmiechy. Wpływa również na wygląd twarzy pacjentów oraz ich profil (ortolifting), który zapewnia szeroki uśmiech i wspaniały efekt w zakresie estetyki twarzy.

Damon Clear™ jest częścią Systemu Damona®, całkowicie nowego podejścia do leczenia wad zgryzu. System Damona to kombinacja zamka. APARAT DAMON – to jedyna na świecie filozofia leczenia, która poza wyrównaniem zębów kreuje szerokie i piękne uśmiechy. Wpływa również na wygląd twarzy pacjentów oraz ich profil (ortolifting), który zapewnia szeroki uśmiech i wspaniały efekt w zakresie estetyki twarzy.

Damon Clear™ jest częścią Systemu Damona®, całkowicie nowego podejścia do leczenia wad zgryzu. System Damona to kombinacja zamka.

526f8e119f2a

Aparat stały – lingwalny

Aparat stały – lingwalny to aparat zupełnie niewidoczny, ponieważ jest on wymieniany od strony językowej zębów.

Leczenie to jest nowoczesną metodą, która wymaga od lekarza bardzo dużej wiedzy i wyjątkowej sprawności.

526f8d079348

Aparat stały – ligaturowy – metalowy

Aparat stały – ligaturowy – metalowy to aparaty w których do połączenia łuku ortodontycznego z zamkiem używa się elastycznych ( ligatur) gumek.

Aparaty te występują w wersji metalowej i estetycznej.

526f8d752a1e

Aparat stały – ligaturowy – estetyczny

Aparat stały – ligaturowy – estetyczny to aparaty w których do połączenia łuku ortodontycznego z zamkiem używa się elastycznych ( ligatur) gumek.

Aparaty te występują w wersji metalowej i estetycznej.

526ed36364ab

Aparat ruchomy

Aparaty ruchome stosowane są u mniejszych pacjentów czyli do okresu intensywnego wzrostu (ok. 11-12 lat). Służą głównie do przygotowania miejsca dla wyrastających zębów stałych oraz pobudzają wzrost kości szczękowej Potrafią czasem wyeliminować konieczność późniejszego zakładania aparaty stałego.

WRÓĆ