Doświadczenie, przyjaźń, zrozumienie – czyli my.

Zespół Dental Clinic Józefów tworzą najlepsi, najbardziej kompetentni i doświadczeni specjaliści ze wszystkich dziedzin stomatologii, prezentujący swoje osiągnięcia i wiedzę na licznych kongresach medycznych zarówno w kraju, jak i zagranicą. Tworzymy jeden z najlepszych ośrodków w Polce, dzięki czemu może u nas czuć się bezpiecznie i swobodnie.

Dzięki naszemu ciągłemu zaangażowaniu w rozwój dajemy naszym Pacjentom dostęp do najnowocześniejszych światowych technologii. Nasi lekarze stomatolodzy uczestniczą w wielu szkoleniach i sympozjach w Polsce, jak i na świecie. Chcemy, żeby Pacjent wiedział, że nad jego zdrowiem czuwają najlepsi specjaliści, którzy w każdej chwili służą swoją wiedzą, doświadczeniem i radą. Wszystko to w trosce o zdrowie i dobro naszych Pacjentów.

Dental Clinic Józefów
GCR Internationally Accredited

Zespół

Katarzyna Ratyńska
Katarzyna RatyńskaWŁAŚCICIEL DENTAL CLINIC JÓZEFÓW
Lekarz z wieloletnim doświadczeniem (dyplom Akademii Medycznej w Warszawie w roku 1999) specjalizujący się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. Wykorzystuje w swojej pracy najnowsze technologie między innymi aparaty lingwalne, skaner 3D do cyfrowego projektowania uśmiechu, szyny Clear Aligner oraz metodę Invisaligne. Poprzez poszerzanie swojej wiedzy pomaga pacjentom z problemami stawu skroniowo-żuchwowego.
Artur Ratyńska
Artur RatyńskaWŁAŚCICIEL DENTAL CLINIC JÓZEFÓW
Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Zajmuje się implantologią, chirurgią i koordynacją leczenia skomplikowanych przypadków. Certyfikowany lekarz kilku systemów implantologicznych. Doświadczenie zdobywał na licznych stażach zagranicznych (USA, Szwajcaria, Niemcy) oraz pod okiem doświadczonych implantologów jako główny lekarz w niemieckiej klinice Hansa Med. Obecnie kończy prestiżowy kierunek doktorancki na Uniwersytecie we Frankfurcie – Master of Oral implantology. Prywatnie wielbiciel zimnych kąpieli, akrobacji na wake i skoków na kite.
Agata Ostrzycka
Agata OstrzyckaMANAGER KLINIKI
Do zespołu dołączyłam na początku powstania placówki w Józefowie. Umiejętności organizacyjne mogłam nabyć dzięki wiedzy zdobytej na bazie kilkuletnich doświadczeń w Dental Clinic Józefów, a także szkoleniom związanym z profesjonalnym i najwyższym poziomem obsługi pacjenta. Pozytywne nastawienie, poczucie humoru, zaangażowanie oraz życzliwość przekłada się na niepowtarzalną atmosferę w pracy. Wolny czas lubię spędzać w gronie rodziny i przyjaciół.
Błażej Derda
Błażej DerdaLEKARZ DENTYSTA
Ukończyłem studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w 2012 roku. Od początku mojej drogi zawodowej zbierałem doświadczenie w najlepszych klinikach w Polsce, poznając nowoczesne metody leczenia. Uczestniczyłem w niezliczonych kursach w kraju i za granicą ucząc się od najlepszych specjalistów na świecie w zakresie stomatologii estetycznej i mikroskopowej. Jestem członkiem elitarnej grupy Digital Smile Design oraz autorem kilku publikacji. W codziennej pracy nieustannie dążę do perfekcji. Komfort i poczucie bezpieczeństwa Pacjenta na fotelu są dla mnie najważniejsze. Poza pracą bez pamięci zakochany w swoich dwóch córeczkach
Piotr Figat
Piotr FigatLEKARZ DENTYSTA
Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W zespole Dental Clinic Józefów od 2013 roku. W pracy zawodowej zajmuje się stomatologią zachowawczą i estetyczną, endodoncją oraz chirurgią. Wykorzystuje do leczenia najnowocześniejszy sprzęt, w tym mikroskop dla jeszcze większej precyzji. Wykonuje zabiegi u dorosłych i dzieci. Dla maksymalnego komfortu swoich pacjentów stosuje sedację wziewną podtlenkiem azotu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach. Gwarantuje to leczenie na najwyższym poziomie zgodnie z aktualną wiedzą.
Piotr Jurkowski
Piotr JurkowskiDR N. MED.
Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2009 roku pracuje jako wykładowca, asystent i obecnie adiunkt w Katedrze Protetyki Stomatologicznej WUM. Specjalista protetyki stomatologicznej, członek zespołu zajmującego się pacjentami z zaburzeniami układu ruchowego narządu żucia. Prowadzę badania naukowe dotyczące etiologii i diagnostyki bruksizmu oraz skuteczności leczenia zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych. Tematem mojej pracy doktorskiej była „Ocena zależności pomiędzy stresem a występowaniem bruksizmu”. Jestem autorem licznych publikacji naukowych i wykładowcą na konferencjach w Polsce i za granicą. Klinicznie zajmuje się głównie protetyką, implantoprotetyką, stomatologią estetyczną oraz leczeniem pacjentów ze schorzeniami skroniowo-żuchwowymi. Wszystkie zabiegi wykonuje w powiększeniu. Pasjonuje się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie protetyki stomatologicznej.
Anna Sasak
Anna SasakLEKARZ DENTYSTA
Ukończyłam Warszawską Akademię Medyczną w 2011 roku. Od 2007 jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej. Jestem chirurgiem ze specjalizacją i z powołania. Uwielbiam swoją pracę a zwłaszcza ciężkie przypadki. Dłutowanie ósemek i wszczepianie implantów to chleb powszedni. Jestem na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w mojej branży min. w 2017 roku ukończyłam szkolenie z implantologii w Szwajcarii. Prywatnie uwielbiam podróże, chodzenie po górach, a w zimie koniecznie narty.
Barbara Bartosiak-Drosio
Barbara Bartosiak-DrosioLEKARZ DENTYSTA
Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyłam szkolenie specjalizacyjne w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus uzyskując tytuł Specjalisty Stomatologii Dziecięcej. Od początku drogi zawodowej zajmuję się leczeniem dzieci z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod, w tym podtlenku azotu oraz znieczulenia komputerowego, tak aby nawet najbardziej wymagający pacjent czuł się komfortowo i opuszczał gabinet z uśmiechem. Sama jestem mamą, dzięki czemu doskonale rozumiem trudności, z jakimi borykają się rodzice moich pacjentów. Chętnie służę radą w każdej kwestii i dzielę się swoim doświadczeniem zarówno jako rodzic jak i lekarz. Swoją opieką obejmuję również kobiety ciężarne, dbając o ich uzębienie zapewniam prawidłowy rozwój płodu, udzielam również wszelkich niezbędnych informacji odnośnie żywienia i higieny, tak aby uniknąć próchnicy u niemowląt.
Weronika Kulik
Weronika KulikLEKARZ DENTYSTA
Jestem absolwentką Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego, ukończyłam studia na kierunku lekarsko-dentystycznym w 2015 roku, zrobiłam roczny staż podyplomowy na Białorusi głównie pracując z dziećmi. W 2018 roku potwierdziłam swój dyplom lekarza-dentysty na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Staram się zawsze patrzyć kompleksowo i indywidualnie na każdy przypadek kliniczny, dzięki różnym szkoleniom w których aktywnie biorę udział, a także stałemu samorozwojowi.

W Ratyńscy Dental Clinic Józefów głównie wykonuję zabiegi ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Prywatnie: lubię spędzać czas z rodziną, grać w tenisa i czytać książki

Halina Gabara
Halina GabaraLEKARZ DENTYSTA
Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W Dental Clinic Józefów specjalizuje się w zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej oraz stomatologii dziecięcej. Uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach, aby leczyć nowocześnie oraz zgodnie z obowiązującymi standardami. Od początku drogi zawodowej szczególną uwagę poświęcam najmłodszym pacjentom, aby wizyta u dentysty nie kojarzyła się nieprzyjemnym doświadczeniem. W pracy z nimi wykonuję zabiegi z użyciem podtlenku azotu. Należę do Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (PASD). W wolnych chwilach spędzam czas aktywnie; latem kitesurfing, wakeboarding, zimą snowboard, uwielbiam gotować oraz spędzać wieczory przy dobrej książce.
Anna Rysińska
Anna RysińskaLEKARZ DENTYSTA
Ukończyłam Kierunek Lekarsko-Dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stomatologia to moja pasja. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i młodzieży, leczeniem zachowawczym, estetyką i protetyką. Jestem cierpliwa, do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i zawsze staram się znaleść najlepszy sposób leczenia dla każdego pacjenta.
Poza zawodem uwielbiam teatr, dobre kryminały i narciarstwo. Kocham podróże, zarówno te dalekie jak i bliskie, lokalną kuchnią i motoryzację.

UM

Jolanta Kozak
Jolanta KozakLEKARZ DENTYSTA
Stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa, stomatologia estetyczna. Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W wolnym czasie od studiów zdobywała dodatkową wiedzę na międzynarodowych konferencjach dentystycznych, a także na praktykach wakacyjnych w Rosji, Białorusi czy Irlandii. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej oraz stomatologii estetycznej. Zawsze otwarta na poszerzenie swoich umiejętności z zakresu każdej dziedziny stomatologii. Dba o wysoką jakość leczenia oraz dobre samopoczucie pacjenta podczas wizyty.

Prywatnie interesuje się grą w tenisa ziemnego oraz podróżami.

Jarosław Dąbrowski
Jarosław DąbrowskiMGR LEK.
Dr Jarosław Dąbrowski w 2004 roku ukończył z I lokatą studia na Wydział Wojskowo – Lekarskim UM w Łodzi a w 2005 roku studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym tegoż uniwersytetu. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Szczękowo -Twarzowej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. 0d 2012 roku specjalista w zakresie chirurgii twarzowo – szczękowej. W swojej praktyce zajmuje się szeroko rozumianą chirurgią głowy i szyi ze szczególnym uwzględnieniem implantologii oraz chirurgii ortognatycznej. Autor szeregu publikacji z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej i onkologii głowy i szyi. Członek EACMFS. Uczestnik wielu szkoleń zagranicznych z zakresu implantologii , zespołowego leczenia wad zgryzu oraz rehabilitacji protetycznej narządu żucia.
Agnieszka Pawlak-Zych
Agnieszka Pawlak-ZychFIZJOTERAPEUTA
Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku fizjoterapia. Do swojej pracy podchodzę z pełnym zaangażowaniem i pasją. Podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, sympozjach z zakresu: fizjoterapii, medycyny osteopatycznej, terapii manualnej i fizjoterapii. Pracuję w modelu holistycznym łącząc techniki terapeutyczne wielu metod. Diagnozując problemy funkcjonalne pacjentów szukam zawsze pierwotnych zaburzeń. W Dental Clinic Józefów zajmuję się m.in. diagnostyką funkcjonalną i terapią manualną w obrębie narządu żucia i twarzoczaszki.
Kamila Szymańska
Kamila SzymańskaHIGIENISTKA I GŁÓWNA ASYSTENTKA
Jako asystentka pracuje od 4 lat. Od 2016 roku, cieszę się tytułem higienistki. Pracuje głównie z lekarzem implantologiem (co zawsze było moim marzeniem :))))), dzięki czemu cały czas poszerzam swoje umiejętności. Lubię pracować z ludźmi, A pracą jako higienistka i asystentka sprawia mi dużo radości. W wolnym czasie uwielbiam jeździć na rowerze, spędzać czas z rodzina jak i organizować spontaniczne wyjazdy. Moje cechy to pracowitość, dokładność oraz sumienność.
Małgorzata Mikiel
Małgorzata MikielHIGIENISTKA, GŁÓWNA ASYSTENTKA, ASYSTENTKA ORTODONTYCZNA
Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Otwocku na kierunku asystentka. W Dental Clinic Józefów pracuje od lipca 2015. Praca to dla mnie pasja. Moim najważniejszym założeniem jest zagwarantowanie pacjentowi poczucia bezpieczeństwa, przyjaznej atmosfery i praca na najwyższym możliwym poziomie. Po pracy uwielbiam spędzać czas z rodziną, wspólnie majsterkować i czytać. Cenionymi przeze mnie pisarzami są H.Coben, K.Bonda, D.Brown, W.Richter i wielu innych.
Joanna Ziętek
Joanna ZiętekHIGIENISTKA
Jestem dyplomowaną higienistką, asystentką ortodontyczną. Swoja pracę staram się wykonywać zawsze na najwyższym poziomie. Lubię poznawać świat i ludzi. Interesuje się językiem arabskim i wycieczkami górskimi.
Barbara Krzemińska
Barbara KrzemińskaHIGIENISTKA
Od 2003 r. jestem absolwentką Zespołu Medycznych Szkół Policealnych w Warszawie na wydziale PIELĘGNIARKA. Mam za sobą kilka cudownych lat pracy zawodowej na bloku operacyjnym w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym Akademii Medycznej w Warszawie.

W 2015 r. ukończyłam z pełnym sukcesem (98%) Policealną Warszawską Szkołę Medyczną na wydziale HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA i od razu podjęłam pracę w zawodzie, tuż po przekwalifikowaniu.

Biorę intensywny udział w wielu prestiżowych szkoleniach m.in.: IMPLANT MASTER POLAND z zakresu profilaktyki pacjenta implantoprotetycznego.

Posiadam certyfikaty:

SWISS DENTAL ACADEMY z zakresu:
– Profesjonalna higienizacja pacjenta
– Scaling i piaskowanie
– Protokół Guided Biofilm Therapy (GBT)
Certyfikat z zakresu “Wybielanie gabinetowe i nakładowe”
Certyfikat z zakresu “Profilaktyki Stomatologicznej”
Certyfikat “Asystentka ortodontyczna w praktyce”
To, czym się zajmuję na co dzień w życiu zawodowym i prywatnym przenosi mnie w realia życia idealnego-szczęśliwego. Posiadam patent sternika motorowodnego – uwielbiam poczucie przestrzeni i zastrzyk adrenaliny jaką daje mi ta pasja.

Anna Chłopik
Anna ChłopikHIGIENISTKA
Jestem dyplomowaną higienistką, absolwentką Wyższej Szkoły Towarzystwa Wiedzy Powszechnej na kierunku administracja oraz szkoły policealnej Med-Elita w Warszawie. Zajmuje się profilaktyką zdrowia jamy ustnej, usuwaniem kamienia nazębnego, piaskowaniem, fluoryzacją. Aktywnie uczestniczę w zabiegach pracując z lekarzem na 4 ręce z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji pod mikroskopem, protetyki i pedodoncji. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach z zakresu profesjonalnych zabiegów profilaktyczno-leczniczych. Swój zawód wykonuje z dużym zaangażowaniem i pasją. Najbardziej w swojej pracy cenię dobro i zadowolenie pacjenta oraz prace w zespole.
Katarzyna Budzisz
Katarzyna BudziszASYSTENTKA ORTODONTYCZNA
Z wykształcenia: nauczyciel. Z zamiłowania: asystentka. Mam ponad 11 lat doświadczenia zawodowego w tej dziedzinie. W Dental Clinic Józefów z przyjemnością pracuję na dziale ortodoncji. Współpracuję z pogodnym Orto-Teamem, wspólnie dbamy o piękny uśmiech naszych pacjentów. W relacjach z ludźmi najbardziej cenię szczerość i życzliwość. Prywatnie angażuję się w biblijną działalność edukacyjną. Kocham podróże i piękne krajobrazy.
Małgorzata Gogulska
Małgorzata GogulskaHIGIENISTKA
Jestem ambitna, skromna, przyjaźnie nastawiona do otoczenia, lubię ludzi, dlatego praca z nimi lub dla nich sprawia mi tyle przyjemności. Nie toleruję zła ani przemocy i cieszę się, jeśli mogę komuś pomóc. Lubię jazdę na rowerze i sprzątanie, to mnie bardzo relaksuje. No i oczywiście najważniejsze… uwielbiam pracę w Dental Clinic Józefów.
Paweł Ostrzycki
Paweł OstrzyckiSPECJALISTA IT
W naszej klinice zajmuje się informatyką i cyfryzacją kliniki. Projektowaniem CAD/CAM. Drukowaniem 3D i frezowaniem CNC. Wprowadzając przy tym najnowocześniejsze technologie. Prywatnie miłośnik informatyki i podróży.
Agnieszka Jankowska
Agnieszka JankowskaKIEROWNIK RECEPCJI
Dołączyłam do zespołu Dental Clinic Józefów w 2017 roku. Dokonuje rejestracji, udzielam informacji o naszych ekspertach oraz dogodnych terminach wizyt. Cechuję mnie energia, uśmiech a zarazem odpowiedzialność, zorganizowanie i elokwencja. Zawsze jestem gotowa do działania i pomocy pacjentom. Poszerzam swoją wiedzę i umiejętności poprzez szkolenia dotyczące najwyższego poziomu obsługi pacjenta.
Monika Zawadzka
Monika ZawadzkaTECHNIK DENTYSTYCZNY / ORTODONCJA
Absolwentka ZSEN w Płocku. W naszej klinice zajmuje się wykonywaniem aparatów ortodontycznych akrylowych oraz nakładek termo formowalnych Clear Aligner. Cechuje się dużą dokładnością i kreatywnością. Prywatnie miłośniczka dobrej muzyki, jogi i powieści kryminalnych.
Anna Gontek
Anna GontekDORADCA PACJENTA