Mediraty

 

Chcesz uzyskać wspaniały uśmiech bez gotówki?

Jeśli do wykonania niezbędnego zabiegu stomatologicznego zabrakło gotówki – nic nie szkodzi. W Klinice Orłowska Dental Clinic możesz skorzystać z usługi stomatolog na raty. Umożliwia ona wykonanie wszystkich oferowanych usług kliniki bez angażowania własnych środków pieniężnych. Rozłożenie płatności na miesięczne raty jest teraz jeszcze prostsze niż dotychczas, a spłata rat nie będzie stanowić obciążenia domowego budżetu.

Korzystając z płatności ratalnej można sfinansować zakup wszystkich zabiegów oferowanych w naszej Klinice stomatologicznej, między innymi: implanty, korony pełno ceramiczne czy wybielanie zębów, w kwocie już od 500 zł. Pożyczka może być udzielona w kwocie niższej niż wartość usługi. Czyli koszt zakupionej usługi może zostać pokryty w części z pożyczki a w części bezpośrednio przez Pacjenta.

przedź do wypełnienia wniosku

Jak skorzystać z usługi “stomatolog na raty” ?
Procedura jest bardzo prosta, wystarczy:
  • Umówić się na konsultację stomatologiczną w naszej klinice dzwoniąc pod numer 503 108 800 lub wypełniając formularz znajdujący się obok.
  • Przyjść na wizytę. Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami lekarz przygotuje dla Ciebie plan leczenia i przedstawi Ci szacunkowy, łączny koszt zabiegów.
  • W rejestracji kliniki zapytać o możliwość sfinansowania leczenia w systemie ratalnym.
  • Obsługa kliniki w 10 min. wykona dla Ciebie proces weryfikacji Twoich danych i przedstawi Ci ostateczną ofertę.
  • Umowa pożyczki zostaje wysłana do Ciebie pod wskazany adres.
  • Po powrocie podpisanych dokumentów i ich pozytywnej weryfikacji można umówić się na wizytę w celu wykonania planowanych zabiegów.
Kontakt
Umów się na wizytę już teraz

Czekają na Państwa nowocześnie wyposażone gabinety, cyfrowa pracownia tomografii, własne laboratorium protetyczne i ortodontyczne, duży parking i wyśmienite włoskie espresso.

Mamy nadzieję, że wspaniałe otoczenie i śpiew ptaków za oknem będą okazją do spędzenia miłych chwil w Józefowie.

Prosimy o skorzystanie z naszego formularza w celu umówienia wizyty.

Umów wizytę