Implantologia

Implanty to obecnie najlepsza metoda na uzupełnienie brakujących zębów, zarówno w przypadku braku jednego, jak i całego uzębienia. Pozwalają przywrócić piękny, trwały uśmiech oraz zapewniają odtworzenie funkcji żucia. Są najlepszą alternatywą w przypadku protez ruchomych, a w przypadkach innych braków zapobiegają utracie pozostałych zębów i chorobom przyzębia.

Dlaczego implanty?

Wszystko, czego potrzebujesz jest w jednym miejscu. Doświadczony zespół medyczny, pełna cyfrowa diagnostyka radiologiczna (tomografia, cefalometria, pantomogram), własne laboratorium protetyczne – skaner, frezarka, drukarka 3D. Indywidualne szablony chirurgiczne pozwalają precyzyjnie umieścić implanty w prawidłowej pozycji. Kreowane do warunków anatomicznych łączniki indywidualne zapewniają pełną estetykę, a zabiegi z bogatopłytkowym osoczem PRF wspomagają gojenie. Dlatego my!
Dla osób, który chcą zdecydować się na implanty. Warszawa i Dental Clinic Orłowo będzie idealnym miejscem na przeprowadzenie zabiegu.

Szwajcarska jakość – Implanty Straumann

Gdy pacjent oczekuje leczenia implantologicznego na poziomie premium, chcemy zapewnić mu najlepsze możliwe rozwiązanie i spełnić jego oczekiwania. System Straumann bazuje na pionierskich rozwiązaniach w historii implantologii oraz rzetelnych dowodach naukowych. Wyjątkowa dokładność wykonania, dożywotnia gwarancja implantu i szwajcarska precyzja stanowią o sile tej marki.

Koreański tygrys technologiczny – Implanty Megagen

Rewolucyjna koncepcja aktywnego, innowacyjnego gwintu i rdzenia, unikalne połączenie stożkowe z funkcją samozacisku, wbudowana z myślą o estetyce zmiana platformy protetycznej „platform shifting”, uniwersalność połączenia protetycznego, konkurencyjna cena, to tylko kilka cech, które naszym zdaniem ma jeden z najlepszych implantów na świecie.

Niemiecka precyzja – Implanty Bego

System implantów o wysokiej jakości tytanu, stosowany w przypadkach, w których stabilizacja pierwotna jest jednym z najważniejszych czynników. Implanty Bego mogą być zastosowane we wszystkich typach kości i we wszystkich obszarach szczęki i żuchwy. Wysoka jakość poparta wieloletnim doświadczeniem sprawia, że są one synonimem wysokiej klasy produktów, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów

Wybierając implanty, zaufaj specjalistom w Dental Clinic. Stawiamy na precyzję, światowej klasy materiały i technologie.

Technologie

SKANER 3Shape TRIOS

Jest jednym z najnowszych produktów firmy 3Shape. Urządzenie tego typu służy do cyfrowej rejestracji pola protetycznego w ustach pacjenta w postaci obrazu 3D. Jako urządzenie wykorzystujące najnowsze technologie, wypiera konwencjonalne metody odwzorowywania pola protetycznego i sytuacji zwarciowej przez lekarza, przy pomocy łyżek i mas wyciskowych, wzorników zwarciowych oraz gipsu. Skaner pracuje ze stałą, bardzo dużą dokładnością, a obraz pola protetycznego powstaje na ekranie komputera w czasie rzeczywistym w kolorach naturalnych.

DRUKARKA 3D FormLabs2

Jakość i niesamowita dokładność wydruków połączona ze świetnym wykończeniem powierzchni. Drukowanie modeli diagnostycznych, modeli dzielonych, szyn implantologicznych i szyn terapeutycznych. Drukarka 3D Form 2 ma możliwość drukowania przy użyciu warstwy o wysokości zaledwie 25 mikronów. Zaawansowany laser o mocy 250 mW i średnicy plamki 140 mikronów odwzorowuje najdrobniejsze detale.

FREZARKA imes-icore CORiTEC 350i

Wykonywanie pojedynczych punktów (czapki, korony, onlay, inlay), wykonywanie krótkich mostów 3-punktowych, wykonywanie łuków do 14 punktóww, wykonywanie teleskopów, wykonywanie modeli zębów, frezowanie odpowiedników modeli gipsowych, wykonywanie łączników do osadzania adhezyjnego na tytanie, wykonywanie szyn nagryzowych, wykonywanie jednoczęściowych łączników cyrkonowych, wykonywanie łączników w premillach CoCr/Ti, możliwość wykonywania jednoczęściowych łączników CoCr/Ti, możliwość wykonywania belek oraz jednoczęściowych łączników, mostów do osadzania na implantach.